Podporovatelé

Děkuji za podporu všem, kteří mi důvěřují a veřejně podpořili mou kandidaturu. Pokud se chcete přidat, posílejte svá videa na adresu dobrovolnici@pavelfischer.cz.

Lidé volí Pavla Fischera

Osobnosti volí Pavla Fischera

Karel Schwarzenberg

Na Hradě, později jako velvyslanec v Paříži, i ve funkci politického ředitele na ministerstvu zahraničí, dělal Pavel Fischer vždy vynikající práci.
Pavel Fischer má charakter, který je nutný pro hlavu státu.

Pavel Fischer je nejlépe připraven na plnění funkce prezidenta. Zná dokonale útroby státu, zná i to, jak to chodí ve velkém světě, zná instituce, osoby a obsazení. Je to skvělý otec rodiny a naprosto spolehlivý člověk. Dávám za něj ruku do ohně.

Pavel Fischer nepůsobí arogantně. Neslibuje populisticky, že vyřeší něco, co nedokáže vyřešit. Má velkou politickou zkušenost a má humanitní vzdělání, to znamená, že chce abychom se měli rádi a chce spojovat společnost, má soucit a věřím, že nabídne to co slibuje to znamená ideály a naději.

Pan Pavel Fischer je vzdělaný a kultivovaný muž, který má bohaté mezinárodní zkušenosti i zkušenosti ve státní administrativě. Především si vážím toho, že má empatii pro lidi potřebné. Proto jsem velmi přesvědčen, že by byl výborným prezidentem.

Já už jsem si svého prezidentského kandidáta našla. Je jím Pavel Fischer.

Líbí se mi jeho myšlenka stmelit národ, dát mu novou prosperitu a důstojnost. Přece všichni víme, že kulturně a politicky patříme do Evropy, do Evropské unie. Vždyť se o to už snažíme tak dlouho, tak pojďme si to nezkazit.

Pavel Fischer je pro mě především dobrým člověkem. Mám u něj naprostou jistotu, že bude prosazovat hodnoty, které mají ve státě a společnosti rezonovat. Proto jsem mu dal svůj senátorský podpis. Pavel Fischer je prezidentem, kterého všichni potřebujeme.

Pavel Fischer je pro mě rozhodně nejlepším kandidátem na prezidenta. Věřím, že jako státník by se nad nikým nepovyšoval a před nikým se neponižoval.

Doufám, že Pavel Fischer moc nefandí rozpínavému Putinovskému Rusku, ale ani tomu blonďatému fešákovi v Bílém domě. Nakonec si myslím, že Pavel Fischer má na prezidentskou funkci ten správný věk. Není ani příliš mladý, ale ani moc starý, protože ta funkce vyžaduje člověka celého. Moc mu fandím a držím palce a moc ráda bych ho měla za našeho příštího prezidenta.

Vidíme národ rozhádaný jedna k jedné. Já si moc přeji, aby nový prezident dal národ zase dohromady. Proto budu volit politika a diplomata Pavla Fischera.

Rozhodl jsem se podpořit prezidentskou kandidaturu Pavla Fischera z více důvodů. Má velkou politickou zkušenost. Myslím, že v dobách, které nás čekají, potřebujeme prezidenta, který politiku bude umět dělat velmi kvalitně. A hlavně, nebude měkký a my potřebujeme prezidenta, který nebude měkký.

Proč jsem se rozhodl podpořit Pavla Fischera na prezidenta České republiky? Je to člověk, který má nevídané kvality, které v České republice ještě nebyly doceněny. Určitě nebude společnost rozdělovat. On jí bude spojovat. Děkuji za jeho případnou podporu.

Naplňuje mě radostí, že se mezi prezidentskými kandidáty objevil někdo, kdo kromě ohromných zkušeností lidských i politických, kromě slušnosti a kultivovanosti přináší i něco navíc, a to je duchovní přesah. Pavel Fischer je přirozenou autoritou, která lidi spojuje v tom dobrém, co v nich je. Spojili se ne na protest, ale pro něco pozitivního, a to se neděje běžně.

Pro takto důležité volby je třeba kandidáty přísně hodnotit. Pavel Fischer má obrovské zkušenosti, politický přehled, a vím také o jeho vynikající jazykové vybavenosti a názorovém ukotvení. Pavel Fischer by byl výborným prezidentem České republiky. Má moji podporu i hlas a věřím, že nás bude hodně.

Pavel Fischer byl v mládí skaut. U nás se říká 'skautem jednou, skautem navždy'. Skaut je čistý v myšlení, slovech i skutcích. Skaut je pravdomluvný. Věřím, že Pavel Fischer bude dobrým prezidentem.

Pavel Fischer má velké zkušenosti jak z tuzemska, tak ze zahraničí, a určitě by reprezentoval dobře naši vlast. Nepracoval by na svém egu, jako se u jiných kandidátů obávám, a já mu zkrátka věřím.

Pavel Fischer je dobrý kandidát, protože dělal službu pro Českou republiku, dělal velvyslance, dělal šéfa poradců panu Havlovi a není spojený s minulým režimem.

Chci prezidenta, který bude slušný, který se vyzná v zahraničí, který umí zahraniční politiku a který se vyzná i v politice vnitrostátní. A takové hodnoty pro mě Pavel Fischer představuje. Proto tedy Pavla Fischera budu jako prezidenta volit.

Pavel Fischer? 
Je to Evropan přesvědčením a navíc jako diplomat dokáže spojit politiky.

Při vší úctě k ostatním prezidentským kandidátům: někteří hrají okresní přebor, někteří první českou ligu, ale Pavel Fischer hraje Ligu mistrů. Proto ho volím.

Chtěl bych, aby byl prezidentem někdo, koho bych si mohl vážit. Pavel Fischer je můj přítel, znám i jeho postoje. Proto jsem se rozhodl, že budu volit jeho.

Petra Procházková

Jako novinář přeji všem kandidátům na českého prezidenta úspěšnou volební kampaň, jako občan držím palce hlavně Pavlu Fischerovi.

Osobnost Pavla Fischera mě velmi oslovila, musím říct, že jeho pohledy, jeho program, který nám předkládá, mě nadchl, z tohoto důvodu jsem jeho velkým příznivcem a budu ho volit na post prezidenta.

Zatímco ostatní jsou kandidáti na prezidenta, Pavel Fischer je prezident. Má kompetenci. Má zkušenosti ze zahraniční politiky, z chodu prezidentské kanceláře. U Pavla Fischera víme, že od první minuty může být dobrý prezident.

Čisté srdce, pevný duch. Tak si představuji charakteristiku vyzrálé osobnosti, přesně takové, jaká by se mi líbila na Pražském hradě. Ze všech devíti kandidátů na post prezidenta naší republiky se mi k tomu nejvíc přibližuje Pavel Fischer.

Proč budu volit Pavla Fischera? Dlouho jsem čekal na slušného prezidenta. V osobě Václava Havla jsem vždycky viděl člověka charakterního a slušného. Pavel Fischer může být jeho zdatný nástupce, za kterého se naše republika nebude stydět, to je totiž jeho vlastní krédo.

Pavla Fischera jsem poznal před mnoha lety v Prezidentské kanceláři Václava Havla, kde jsem občas byl hostem, a to byl člověk, který na mě okamžitě zapůsobil, protože vypadal velice mladě a bylo vidět, že prostě v té hlavě něco má. Když jsem se dozvěděl, že bude kandidovat na prezidenta, tak se mi vlastně ulevilo.

Pavla Fischera si nesmírně vážím jako člověka. Člověka, který obstál především v životě rodinném, jako velkého odborníka, našeho bývalého velvyslance v Paříži. Je dobře, že kandiduje a přeji mu na té jeho nesnadné a odvážné cestě všechno dobré!

V osobě Pavla Fischera, který má hodně odžito jak v pracovním, tak v osobním životě. A když říkám odžito, tak myslím až na dřeň. Bychom získali důstojného nástupce Masarykova, Benešova, Havlova.

Proto budu volit Pavla Fischera.

Můj muž Ivan Medek pracoval v 90. letech v kanceláři prezidenta Václava Havla. A pamatuji se, že jednou přišel domů naprosto nadšený a vykládal, že se seznámil s mladým mužem, který pracuje v politickém odboru a jmenuje se Pavel Fischer. Takhle já si představuji - říkal můj muž před 20 lety - jednou ideálního budoucího českého prezidenta. Já budu volit Pavla Fischera, protože je nejlepší z kandidátů. Chce svými zkušenostmi tomuto státu sloužit.

Pavel Fischer je člověk, který je lidský, slušný, chytrý, dokáže spojovat lidi ke spolčené myšlence, je to člověk, kterého bych si velmi dobře představil na úřadě českého prezidenta.

František Šedivý

Domnívám se, že on je ta osoba, která je vhodná pro to, aby tuto zemi z této situace vytáhla a abychom nastoupili cestu, která nám byla známá z doby první republiky. Pan Pavel Fischer má pro to veškeré předpoklady, a to jak vzdělanostní, tak zkušenostní.

Rád bych podpořil v kandidatuře pana Fischera, protože vzhledem k tomu, co už má za sebou, tak si myslím, že je docela dost zajímavý příslib pro to, co by mohl mít před sebou. A v tom mu právě věřím.

V této zemi chybí 15 let havlovský étos. A já si myslím, že Pavel Fischer je pokračovatelem tohoto. Mně se na něm líbí, že dokáže naprosto jasně a srozumitelně vyjadřovat své myšlenky, své politické názory, je pevný v kramflecích, je to slušný kandidát. Je pevný ve svém rozhodování, ve svých postojích. Myslím, že má dostatečný potenciál, aby se dokázal postavit hulvátství.

Velmi bych si přál, aby se České republice na mezinárodním poli vrátila prestiž a vážnost, tak jak tomu bylo v době prezidentování pana Václava Havla. Věřím, že volba Pavla Fischera prezidentem republiky je proto, a nejen proto, velmi dobrou cestou.

Rozhodla jsem se, že budu volit Pavla Fischera. Vybrala jsem si ho ze všech kandidátů, protože mě přesvědčil tím, že mi připadá jako vzdělaný, kulturní člověk. A další věc, která je pro mě hodně důležitá, je, že Pavel Fischer se umí pohybovat v diplomacii a politice. Pokud se dostane na post prezidenta, tak bude schopen téměř ihned pracovat.

Prezident by měl být jednak profesionál, ale taky slušný člověk. Pana Pavla Fischera znám víc než 20 let, obě tyto kritéria splňuje.

Volím Pavla Fischera!

Moc bych si přál, aby na Hradě došlo ke změně a aby ta změna by konstruktivní. Rozhodl jsem se volit srdcem. Budu volit Pavla Fischera.

Za prezidenta bych určitě vybral Pavla Fischera, protože ho znám jako člověka velice slušného, který dokáže své názory prosazovat a dokáže lidi spojovat.

Já teda vím samozřejmě, že sám prezident toho moc nezmůže, ale mně by se líbilo, kdyby tak nějak zlepšil tu náladu ve společnosti jako se to povedlo třeba na Slovensku. Aby vrátil tomu úřadu slušnost a aby tak trošku oprášil ty Havlovský hodnoty. Takže já podporuji Pavla Fischera.

Já už se nechci za prezidenta stydět. Já bych si moc přál, abych si mohl našeho prezidenta vážit. Proto budu volit Pavla Fischera.