Senátní kampaň

Jsem nezávislý kandidát do Senátu Parlamentu ČR v obvodu č. 17, Praha 12 s podporou ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN.

Abych mohl kandidovat jako nezávislý, sesbíral jsem pro registraci podpisy občanů svého obvodu a 30. července jsem podal přihlášku na úřadě MČ Praha 12. Díky všem za pomoc a podporu!


Veškerý svůj volný čas trávím ve svém senátním obvodu. Pozorně poslouchám, jaké problémy občany trápí. Podívejte se na můj program.

 

Jak můžete přispět?

Na kampaň nedostanu peníze ze stranických pokladen. Prostředky sbírám na transparentním účtu 2701431291/2010 (Fio banka), a to i od drobných dárců.
Prohlédnout účet

Pokud byste chtěli přispět jinak – dát k dispozici svůj čas, plakátovací plochu, vhodné místo pro umístění banneru, dejte nám prosím vědět na adresu info@pavelfischer.cz. Aktuálně hledáme prostory pro reklamu.

Více informací, jak můžete pomoci, najdete zde.

 

Kde mě můžete potkat?

Akce, které sami připravujeme, zveřejním 27. srpna. Vedle toho se zúčastním několika akcí čtyř politických stran, které mě podporují.

Celý srpen strávím ve svém obvodu – na akcích, v obcích, v ulicích, na kole… a potkat mě můžete úplně všude. Aktuální informace k organizovaným akcím najdete tady na webu nebo na mém senátorském Facebooku.

Pokud pořádáte akci a máte pro mne pozvání, dejte mi prosím vědět na adresu media@pavelfischer.cz.