Transparentní účet

Milí přátelé, 
kandiduji ve volbách prezidenta České republiky v lednu 2023. Ačkoli jsem aktivní politik, zůstávám nadstranickým a plně nezávislým kandidátem. Vaše podpora je pro mě proto velmi důležitá. Založil jsem transparentní účet č. 4805949043/0800, na kterém shromažďuji veškeré finanční prostředky na kampaň. 

Od středy 11. ledna 2023 není možné přijímat další dary na financování prezidentské kampaně. Veškeré dary, které budou na transparentní účet připsány, musejí být vráceny nebo poukázány na dobročinné účely. 

Pokud jste poskytli dar na transparentní účet, ale neuvedli jste všechny potřebné údaje (jméno, příjmení, město bydliště a datum narození), kontaktujte prosím můj tým na adrese kampan@pavelfischer.cz, abychom mohli doplnit všechny náležitosti. 

Darem pro prezidentskou kampaň není možné snížit daňový základ. Pokud potřebujete vystavit potvrzení o daru nebo uzavřít smlouvu o daru (vzor pro fyzické / právnické osoby), prosím, kontaktujte můj tým na adrese kampan@pavelfischer.cz. Obratem připravíme dokument, který potřebujete, a domluvíme se na dalším postupu. 

Děkuji za Vaši podporu! 
Váš Pavel Fischer