Podporují mě

Děkuji za podporu všem, kteří mi důvěřují a veřejně podpořili mou kandidaturu. Pokud se chcete přidat, posílejte svá videa na adresu dobrovolnici@pavelfischer.cz.

Dagmar Pecková

Já už jsem si svého prezidentského kandidáta našla. Je jím Pavel Fischer.

Líbí se mi jeho myšlenka stmelit národ, dát mu novou prosperitu a důstojnost. Přece všichni víme, že kulturně a politicky patříme do Evropy, do Evropské unie. Vždyť se o to už snažíme tak dlouho, tak pojďme si to nezkazit.

Oldřich Navrátil

V osobě Pavla Fischera, který má hodně odžito jak v pracovním, tak v osobním životě. A když říkám odžito, tak myslím až na dřeň. Bychom získali důstojného nástupce Masarykova, Benešova, Havlova.

Proto budu volit Pavla Fischera.

Jiřina Šiklová

Pavel Fischer?
Je to Evropan přesvědčením a navíc jako diplomat dokáže spojit politiky.

 

David Koller

Pavel Fischer je dobrý kandidát, protože dělal službu pro Českou republiku, dělal velvyslance, dělal šéfa poradců panu Havlovi a není spojený s minulým režimem.

Zbyněk Frolík

Pavel Fischer je člověk, který je lidský, slušný, chytrý, dokáže spojovat lidi ke spolčené myšlence, je to člověk, kterého bych si velmi dobře představil na úřadě českého prezidenta.

Ivan Plicka

Já už se nechci za prezidenta stydět. Já bych si moc přál, abych si mohl našeho prezidenta vážit. Proto budu volit Pavla Fischera.

Ladislav Heryán

Při vší úctě k ostatním prezidentským kandidátům: někteří hrají okresní přebor, někteří první českou ligu, ale Pavel Fischer hraje Ligu mistrů. Proto ho volím.

Václav Malý

Pan Pavel Fischer je vzdělaný a kultivovaný muž, který má bohaté mezinárodní zkušenosti i zkušenosti ve státní administrativě. Především si vážím toho, že má empatii pro lidi potřebné. Proto jsem velmi přesvědčen, že by byl výborným prezidentem.

Petra Procházková

Jako novinář přeji všem kandidátům na českého prezidenta úspěšnou volební kampaň, jako občan držím palce hlavně Pavlu Fischerovi.

Roman Janál

Osobnost Pavla Fischera mě velmi oslovila, musím říct, že jeho pohledy, jeho program, který nám předkládá, mě nadchl, z tohoto důvodu jsem jeho velkým příznivcem a budu ho volit na post prezidenta.

Karel Cudlín

Prezident by měl být jednak profesionál, ale taky slušný člověk. Pana Pavla Fischera znám víc než 20 let, obě tyto kritéria splňuje.

Zuzana Bruknerová

Čisté srdce, pevný duch. Tak si představuji charakteristiku vyzrálé osobnosti, přesně takové, jaká by se mi líbila na Pražském hradě. Ze všech devíti kandidátů na post prezidenta naší republiky se mi k tomu nejvíc přibližuje Pavel Fischer.

Cyril Mucha

Za prezidenta bych určitě vybral Pavla Fischera, protože ho znám jako člověka velice slušného, který dokáže své názory prosazovat a dokáže lidi spojovat.

Jiří Stránský

Pavla Fischera jsem poznal před mnoha lety v Prezidentské kanceláři Václava Havla, kde jsem občas byl hostem, a to byl člověk, kterej na mě okamžitě zapůsobil, protože vypadal velice mladě a bylo vidět, že prostě v tý hlavě něco má. Když jsem se dozvěděl, že bude kandidovat na prezidenta, tak se mi vlastně ulevilo.

Hayato Okamura

Pavla Fischera si nesmírně vážím jako člověka. Člověka, který obstál především v životě rodinném, jako velkého odborníka, našeho bývalého velvyslance v Paříži. Je dobře, že kandiduje a přeji mu na té jeho nesnadné a odvážné cestě všechno dobré!

Tomáš Czernin

Pavel Fischer má velké zkušenosti jak z tuzemska, tak ze zahraničí, a určitě by reprezentoval dobře naši vlast. Nepracoval by na svém egu, jako se u jiných kandidátů obávám, a já mu zkrátka věřím.

Václav Hampl

Rozhodl jsem se podpořit prezidentskou kandidaturu Pavla Fischera z více důvodů. Má velkou politickou zkušenost. Myslím, že v dobách, které nás čekají, potřebujeme prezidenta, který politiku bude umět dělat velmi kvalitně. A hlavně, nebude měkký a my potřebujeme prezidenta, který nebude měkký.

Petr Holeček

Proč budu volit Pavla Fischera? Dlouho jsem čekal na slušného prezidenta. V osobě Václava Havla jsem vždycky viděl člověka charakterního a slušného. Pavel Fischer může být jeho zdatný nástupce, za kterého se naše republika nebude stydět, to je totiž jeho vlastní krédo.

Jan Horník

Proč jsem se rozhodl podpořit Pavla Fischera na prezidenta České republiky? Je to člověk, který má nevídané kvality, které v České republice ještě nebyly doceněny. Určitě nebude společnost rozdělovat. On jí bude spojovat. Děkuji za jeho případnou podporu.

Luděk Jeništa

Pro takto důležité volby je třeba kandidáty přísně hodnotit. Pavel Fischer má obrovské zkušenosti, politický přehled, a vím také o jeho vynikající jazykové vybavenosti a názorovém ukotvení. Pavel Fischer by byl výborným prezidentem České republiky. Má moji podporu i hlas a věřím, že nás bude hodně.

Lumír Kantor

Pavel Fischer byl v mládí skaut. U nás se říká 'skautem jednou, skautem navždy'. Skaut je čistý v myšlení, slovech i skutcích. Skaut je pravdomluvný. Věřím, že Pavel Fischer bude dobrým prezidentem.

Zdeněk Papoušek

Pavel Fischer je pro mě především dobrým člověkem. Mám u něj naprostou jistotu, že bude prosazovat hodnoty, které mají ve státě a společnosti rezonovat. Proto jsem mu dal svůj senátorský podpis. Pavel Fischer je prezidentem, kterého všichni potřebujeme.

Jiří Růžička

Chci prezidenta, který bude slušný, který se vyzná v zahraničí, který umí zahraniční politiku a který se vyzná i v politice vnitrostátní. A takové hodnoty pro mě Pavel Fischer představuje. Proto tedy Pavla Fischera budu jako prezidenta volit.

Jiří Šesták

Pavel Fischer je pro mě především dobrým člověkem. Mám u něj naprostou jistotu, že bude prosazovat hodnoty, které mají ve státě a společnosti rezonovat. Proto jsem mu dal svůj senátorský podpis. Pavel Fischer je prezidentem, kterého všichni potřebujeme.