Podpora senátorů

Děkuji všem sedmnácti senátorům, kteří podpořili svým podpisem moji kandidaturu. 

František Bublan

František Bublan, nestraník za ČSSD, senátor za obvod č. 53 Třebíč

Jiří Carbol

Jiří Carbol, KDU-ČSL, senátor za obvod č. 69 Frýdek-Místek, zastupitel v obci Dobrá

Pavel Fischer má velké zkušenosti jak z tuzemska, tak ze zahraničí, a určitě by reprezentoval dobře naši vlast. Nepracoval by na svém egu, jako se u jiných kandidátů obávám, a já mu zkrátka věřím.

Rozhodl jsem se podpořit prezidentskou kandidaturu Pavla Fischera z více důvodů. Má velkou politickou zkušenost. Myslím, že v dobách, které nás čekají, potřebujeme prezidenta, který politiku bude umět dělat velmi kvalitně. A hlavně, nebude měkký a my potřebujeme prezidenta, který nebude měkký.

Proč budu volit Pavla Fischera? Dlouho jsem čekal na slušného prezidenta. V osobě Václava Havla jsem vždycky viděl člověka charakterního a slušného. Pavel Fischer může být jeho zdatný nástupce, za kterého se naše republika nebude stydět, to je totiž jeho vlastní krédo.

Proč jsem se rozhodl podpořit Pavla Fischera na prezidenta České republiky? Je to člověk, který má nevídané kvality, které v České republice ještě nebyly doceněny. Určitě nebude společnost rozdělovat. On jí bude spojovat. Děkuji za jeho případnou podporu.

Pro takto důležité volby je třeba kandidáty přísně hodnotit. Pavel Fischer má obrovské zkušenosti, politický přehled, a vím také o jeho vynikající jazykové vybavenosti a názorovém ukotvení. Pavel Fischer by byl výborným prezidentem České republiky. Má moji podporu i hlas a věřím, že nás bude hodně.

Pavel Fischer byl v mládí skaut. U nás se říká 'skautem jednou, skautem navždy'. Skaut je čistý v myšlení, slovech i skutcích. Skaut je pravdomluvný. Věřím, že Pavel Fischer bude dobrým prezidentem.

Zbyněk Linhart

Zbyněk Linhart, nestraník za STAN, senátor za obvod č. 33 Děčín, zastupitel v městě Krásná Lípa

Jiří Oberfalzer

Jiří Oberfalzer, ODS, senátor za obvod č. 16 Beroun, místostarosta města Králův Dvůr

Pavel Fischer je pro mě především dobrým člověkem. Mám u něj naprostou jistotu, že bude prosazovat hodnoty, které mají ve státě a společnosti rezonovat. Proto jsem mu dal svůj senátorský podpis. Pavel Fischer je prezidentem, kterého všichni potřebujeme.

Chci prezidenta, který bude slušný, který se vyzná v zahraničí, který umí zahraniční politiku a který se vyzná i v politice vnitrostátní. A takové hodnoty pro mě Pavel Fischer představuje. Proto tedy Pavla Fischera budu jako prezidenta volit.

Jitka Seitlová

Jitka Seitlová, KDU-ČSL, senátor za obvod č. 63 Přerov, zastupitelka Olomouckého kraje

Leopold Sulovský

Leopold Sulovský, nestraník za Ostravak, senátor za obvod č. 71 Ostrava- město

Pavel Fischer je pro mě především dobrým člověkem. Mám u něj naprostou jistotu, že bude prosazovat hodnoty, které mají ve státě a společnosti rezonovat. Proto jsem mu dal svůj senátorský podpis. Pavel Fischer je prezidentem, kterého všichni potřebujeme.

Petr Šilar

Petr Šilar, KDU-ČSL, senátor za obvod č. 46 Ústí nad Orlicí, zastupitel Pardubického kraje

Jiří Vosecký

Jiří Vosecký, SLK + Stan, senátor za obvod č. 36 Česká Lípa, starosta obce Okrouhlá